Sesje z Drona

02.02.2022

Fotografia z wykorzystaniem dronów zagościła u nas na dobre. Wraz z postępem technologicznym również jakość obrazu z powietrza zmieniła się diametralnie. Obecnie widok drona coraz mniej dziwi a raczej stał się nieodłącznym elementem sztuki fotografii i filmu. Dlatego zdecydowałem się wpleść ten rodzaj zdjęć jako delikatny dodatek do sesji ślubnych.

W branży dronowej działam od 10 lat na różnych płaszczyznach. Otwarcie mogę powiedzieć że “zjadłem na tym zęby”. Dodaje tego typu zdjęcia podczas spotkań plenerowych z parami młodymi. Tak od siebie. Zupełnie bez dodatkowych opłat, dla urozmaicenia. Oczywiście w dużej mierze to zależy od wybranego miejsca oraz od samej pary młodej. Nie wszyscy są fanami fotografii z powietrza. Ale efekt końcowy jest zawsze zapierający dech w piersiach. Po prostu świat widziany z góry zawsze wzbudza emocje.

Zawsze cieszy mnie fakt że pary młode chcą spróbować czegoś nowego. Trzeba tu przyznac że drony na weselach są w większym stopniu wykorzystywane do filmowania bo jednak trzeba się trochę natrudzić aby złapać dobry kadr z góry podczas sesji plenerowej. Ale wierzcie mi że warto. Czasem to jedno zdjęcie zostanie na długo w pamięci.

Zobacz więcej wpisów

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/kubagadziacki/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/kubagadziacki/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111